Kalendář závodů 2018


 
 

 

DUBEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

06.04.

Pardubice

PRE RACE – Cena Bikros.cz

07.04.

SO

Pardubice

Kontrolní závod reprezentace

08.04.

NE

Pardubice

VC + Přebor Pardubického kraje

21.04

SO

Třinec

Český pohár 1

22.04.

NE

Třinec

Český pohár 2

KVĚTEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

01.05.

ÚT

Praha – Řepy

Labor day 2018

05.05.

SO

Klatovy

Česká liga 1

06.05.

NE

Klatovy

Česká liga 2

05.05.

SO

Opava

Moravská liga 1

06.05.

NE

Opava

Moravská liga 2

12.05.

SO

Brno – Lískovec

VC Nového lískovce

13.05.

NE

Brno – Lískovec

Moravská liga 3

26.05.

SO

Praha – Bohnice

VC Prahy 8 – Visegrád 4 – Pražský přebor

27.05

NE

Praha – Bohnice

Česká liga 3

ČERVEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

02.06.

SO

Nižbor

Česká liga 4

03.06.

NE

Nižbor

Česká liga 5

02.06.

SO

Vyškov

Moravská liga 4

03.06.

NE

Vyškov

Moravská liga 5

09.06.

SO

Litoměřice

Česká liga 6

10.06.

NE

Litoměřice

Česká liga 7

09.06.

SO

Přerov

Pohár Přerova

10.06.

NE

Přerov

Moravská liga 6

17.06.

SO

Benátky

Český pohár 3

18.06.

NE

Benátky

Český pohár 4

23.06.

SO

Jeseník

Moravská liga 7

24.06.

NE

Jeseník

Moravská liga 8

30.06.

SO

Praha – Bohnice

Mistrovství ČR jednotlivců

ČERVENEC

Datum

Den

Pořadatel

Závod

01.07.

NE

Praha – Bohnice

Mistrovství ČR družstev

 SRPEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

25.08.

SO

Hranice

VC Intercup

26.08.

NE

Hranice

VC Intercup

ZÁŘÍ

Datum

Den

Pořadatel

Závod

01.09.

SO

Praha – Řepy

Český pohár 5 – UCI King of Prague – HC

02.09.

NE

Praha – Řepy

Český pohár 6 – UCI King of Prague – HC

08.09.

SO

Brno – Favorit

Moravská liga 9

09.09.

NE

Brno – Favorit

Moravská liga 10

15.09.

SO

Benátky

Česká liga 8

16.09.

NE

Benátky

Středočeský kraj + M ČR MTB na BMX dráze

15.09.

SO

Uničov

Přebor Olomoucký kraj

16.09.

NE

Uničov

Moravská liga 11

22.09.

SO

Míkovice

Český pohár 7

23.09.

NE

Míkovice

Český pohár 8

29.09.

SO

Pardubice

Český pohár 9

29.09.

SO

Pardubice

Noční závod

30.09.

NE

Pradubice

Český pohár 10 – Memoriál Tomáše Peška

ŘÍJEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

06.10.

SO

Bílina

Česká liga 11

07.10.

NE

Praha – Bohnice

Bohnická fašírka

20.10.

SO

Praha – Řepy

Ženda race 2018

 

 

KALENDÁŘ mezinárodních ZÁVODŮ 2018

LEDEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

27.01.

SO

Avignon – (FRA)

Open BMX de Avignon

28.01.

NE

Avignon – (FRA)

Indoor BMX de Avignon

 

ÚNOR

Datum

Den

Pořadatel

Závod

17.02.

SO

Caen – (FRA)

Open BMX de Caen

18.02.

NE

Caen – (FRA)

Indoor BMX de Caen

BŘEZEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

10.03.

SO

Manchester – (GBR)

British BMX SX Open – C1

11.03.

NE

Manchester – (GBR)

British BMX SX Open

24.03.

SO

Verona – (ITA)

Evropský pohár BMX 1 – HC

25.03

NE

Verona – (ITA)

Evropský pohár BMX 2 – HC

30.03.

SO

St-QuenFn-en-Yvelines – (FRA)

Světový pohár BMX 1

DUBEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

01.04.

NE

St-QuenFn-en-Yvelines – (FRA)

Světový pohár BMX 2

14.04.

SO

Zolder – (BEL)

Evropský pohár BMX 3 – HC

15.04.

NE

Zolder – (BEL)

Evropský pohár BMX 4 – HC

22.04.

NE

Ahnatal – (NED)

3 Nations Cup – Round 1

28.04.

SO

Kampen – (NED)

Evropský pohár BMX 5 – C1

29.04.

NE

Kampen – (NED)

Evropský pohár BMX 6 – C1

KVĚTEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

05.05.

SO

Papendal – (NED)

Světový pohár BMX 3

06.05.

NE

Papendal – (NED)

Světový pohár BMX 4

12.05.

SO

Zolder – (BEL)

Světový pohár BMX 5

13.05.

NE

Zolder – (BEL)

Světový pohár BMX 6

19.05.

SO

Blegny – (BEL)

Evropský pohár BMX 7 – C1

20.05.

NE

Blegny – (BEL)

Evropský pohár BMX 8 – C1

ČERVEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

02.06.

Baku – (AZE)

Mistrovství Světa

03.06.

SO

Baku – (AZE)

Mistrovství Světa

09.06.

NE

Baku – (AZE)

Mistrovství Světa

10.06.

SO

Baku – (AZE)

Mistrovství Světa

ČERVENEC

Datum

Den

Pořadatel

Závod

14.07.

SO

Sarrians – (FRA)

Mistrovství Evropy – Junior

15.07.

NE

Sarrians – (FRA)

Mistrovství Evropy – Junior

 SRPEN

Datum

Den

Pořadatel

             Závod

04.08.

SO

Copenhagen – (DEN)

Nordic Championships

11.08.

SO

Glasgow – Skotsko

Mistrovství Evropy – Elite

12.08.

NE

Glasgow – Skotsko

Mistrovství Evropy – Elite

 26.08.

 NE

Massenhoven – (BEL)

 3 Nations Cup – Round 2

ZÁŘÍ

Datum

Den

Pořadatel

Závod

01.09.

SO

Praha – Řepy

Český pohár 5 – UCI King of Prague

02.09.

NE

Praha – Řepy

Český pohár 6 – UCI King of Prague

29.09.

SO

Santiago del Estero – (ARG)

Světový pohár BMX 7

30.09.

NE

Santiago del Estero – (ARG)

Světový pohár BMX 8

ŘÍJEN

Datum

Den

Pořadatel

Závod

07.10.

NE

Assen – (NED)

3 Nations Cup – Round 3

 06.10.

 SO

Buenos Aires – (ARG)

Youth Olympic Games

 16.10.

 NE

Buenos Aires – (ARG)

Youth Olympic Games

PROSINEC

Datum

Den

Pořadatel

Závod

 08.12.

 SO

 Saint Etienne – (FRA)

 Trophée des Nations

 09.12.

 NE

 Saint Etienne – (FRA)

 Indoor BMX de Saint Etienne